Kariera

Nieprzerwanie poszukujemy pracowników do naszego zespołu. Stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie i samodzielność. Jeżeli lubisz wyzwania, nieszablonowe działania i swobodną atmosferę pracy dołącz do naszego zespołu.

Obecnie rekrutujemy na stanowiska opisane poniżej, jeżeli żadne z ogłoszeń nie jest dla Ciebie idealne, a chcesz dołączyć do firmy - skontaktuj się z nami.

Szukamy

Młodszy inżynier elektryk - Systemy sterowania automatyki przemysłowej
Do działu elektrycznego poszukujemy osoby, która chce zacząć swoją karierę w dziedzinie projektowania systemów sterowania automatyki przemysłowej.
  • Wymagania:
    -   absolwent kierunku elektryka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewnego,
    -   biegła znajomość języka polskiego, dobra znajomość języka angielskiego,
    -   dobra znajomość oprogramowania AutoCAD,
    -   prawo jazdy kat. B,
    -   dyspozycyjność,
    -   znajomość oprogramowania EPLAN Electric lub SEE Electrical Expert będzie dodatkowym atutem.

  • Zakres obowiązków:
    -   projektowanie i uruchamianie układów automatyki instalacji procesowych,
    -   projektowanie i budowa elektrycznych rozdzielnic sterowniczych,
    -   zarządzanie zespołami elektromonterów,
    -   przygotowywanie dokumentacji technicznej,
    -   diagnostyka i serwisowanie systemów automatyki.

  • Oferowane warunki:
    -   wynagrodzenie 4500 - 6000 PLN netto,
    -   praca stała - pełny etat,
    -   prywatna opieka zdrowotna,
    -   karta Multisport,
    -   specjalistyczne szkolenia,
    -   bardzo dobra atmosfera pracy.

  • Sposób składania aplikacji oraz rodzaj wymaganych dokumentów:
       Prosimy o przesyłanie CV na adres : praca@kmpprojekt.com.

       Tytuł wiadomości w formacie: [MPSS_2023] Imię Nazwisko.

       Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, poz. 883).

       Informujemy, że skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Technik mechatronik
Poszukujemy technika mechatronika do działu elektrycznego.

Wymagania:
-   absolwent technikum o kierunku automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewnego,
-   umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
-   prawo jazdy kat. B,
-   dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:
-   uczestnictwo w budowie i uruchamianiu systemów elektrycznych i sterowania,
-   obsługa i serwisowanie systemów elektrycznych i sterowania,
-   projektowanie instalacji elektrycznych,
-   prefabrykacja szaf sterowniczych.

Oferowane warunki:
-   pracę w pełnym wymiarze godzin (etat),
-   wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia, 4000 - 5000 PLN netto,
-   specjalistyczne szkolenia,
-   bardzo dobrą atmosferę pracy.

Adres składania aplikacji oraz rodzaj wymaganych dokumentów:
   Prosimy o przesyłanie CV na adres : praca@kmpprojekt.com,

Tytuł wiadomości w formacie: [TM_05] Imię Nazwisko,